Innowacje szyte na miarę

Innowacje szyte na miarę

Produkcja i przemysł wymagają ciągłej i precyzyjnej kontroli. Tylko szybka identyfikacja potencjalnych problemów zapewni produkcję doskonałą. Co prawda od doskonałej produkcji do doskonałego przedsiębiorstwa jest jeszcze długa droga, ale to właśnie dzięki kontroli, inwestycjom i badaniom rozwojowym firmy stają się lepsze, czyniąc lepszym otoczenie i tworząc produkty, dzięki którym świat to dobrze naoliwiona maszyna.

Kontrola maszyn. Produkcja doskonała

Przebiegająca wieloetapowo produkcja to szereg skomplikowanych procesów o różnym stopniu skomplikowania. kluczowym jest aby wszystkie procesy były odpowiednio zsynchronizowane i powtarzalne. Nieznaczny, niezauważalny błąd może przyczynić się do krytycznej awarii i olbrzymich kosztów. Profesjonalna i pełnowymiarowa kontrola maszyn, oparta na w pełni automatycznemu monitorowaniu produkcji można tak naprawdę dowiedzieć się, czy wszystkie procesy przebiegają prawidłowo. Szybka i dokładna analiza pozwala wyeliminować błędy i poprawić wydajność produkcji. Również wdrożenie monitoringu zajmuje niewiele czasu, a samo uruchomienie jest intuicyjne.

Panduit to synonim innowacji

Jak zostać liderem i zdobyć zaufanie Klientów? Wystarczy kilkadziesiąt lat doświadczenia, poświecenie znacznych środków na badania rozwojowe i ponad 900 patentów. Panduit jest liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej, sieci IP i innych rozwiązań informatycznych. Ponadto firma może pochwalić się unikalnym organizerem Panduct Wiring Duct, który umożliwia szybkie i staranne uporządkowanie przewodów. Co istotne, organizer umożliwia dodawanie kolejnego okablowania w dowolnym czasie. Ale to dopiero początek. Nie sposób w kilku zdaniach przybliżyć profil działalności firmy, opowiedzieć o innowacjach i wymienić sukcesy.

Środki antykorozyjne, aby świat się nie zatrzymał

Informatyka i automatyka to dziedziny podążające własnymi ścieżkami rozwoju. Odrębną ścieżką podąża przemysł ciężki, oparty na solidnych metalowych konstrukcjach. Tutaj stawia się zupełnie inne wymagania. Nawet najmocniejsza stal narażona jest na działanie czynników zewnętrznych, a w konsekwencji na korozję. Na szczęście dla stali i wszelkich konstrukcji, mamy do dyspozycji środki antykorozyjne. To coś więcej niż nie zwykłe preparaty. To zaawansowane technologicznie, specjalistyczne środki. Doskonale ochronią najbardziej narażone na rdze elementy stalowe. Dzięki temu zniosą one wytrzymają znacznie dłużej niż elementy pozbawione ochrony lub te chronione niewłaściwymi środkami.