Energia przyszłości

Energia przyszłości

Wszechstronna technika. Dziś życie codzienne bez nowinek technicznych nie jest już możliwe. Czuwa ona nad naszym bezpieczeństwem, wydłuża czas funkcjonowania wielu procesów, a zaawansowane rozwiązania nadzorują działanie wielu procesów jednocześnie. To wszystko możliwe jest dzięki ludzkiej myśli przekutej w użytkowe maszyny i urządzenia.

Peszel samochodowy. Sprawdzony sposób na bezpieczeństwo

Peszel samochodowy być może nie należy do szczytowych osiągnięć techniki i technologii, ale pełni bardzo ważną rolę. Chroni najbardziej wrażliwe elementy każdej instalacji. Jest giętki i wytrzymały, odporny na przetarcia i skrajne temperatury. Wyróżnia się również wysoką odpornością na substancje chemiczne, takie jak płyny hydrauliczne, aceton, płyn hamulcowy czy benzen. Wyjątkowo odporny na ogień, samogasnący. Wszystkie te zalety sprawiają, że ten niepozorny materiał skutecznie chroni newralgiczne punkty wielu zaawansowanych instalacji. Niezawodny i tani sposób na ochronę tego, co w technologii najważniejsze.

Przemysł 4.0. Przyszłość jest dziś

Przemysł 4.0 oznacza kolejną rewolucję przemysłową. Począwszy od rewolucji parowej, aż po nowatorskie spojrzenie na procesy technologiczne. Szereg rozwiązań wypracowanych w tej koncepcji pozwala na skrócenie czasu obiegu informacji między fabryką a dostawcami. Kolejnym przykładem koncepcji jest smart sensor, który monitoruje i przekazuje wyniki do kluczowych elementów systemowych. Choć brzmi to dość skomplikowanie, jest niezmiernie ważne i przydatne, gdyż pomaga zaplanować serwisy maszyn, optymalizuje procesy produkcji i zapobiega zastojom w produkcji.

Puszki podłogowe. Aby w twoim biurze nigdy nie zabrakło mocy

Puszki podłogowe (box floor) to doskonale znane rozwiązanie, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Umożliwiają natychmiastowy dostęp do energii elektrycznej. Znajdują zastosowanie w biurach, salach konferencyjnych czy hotelach. Dostępne w wielu wariantach, zarówno jako pojedyncze puszki, a także jako wielomodułowe boxy. Przystosowane do podtynkowego montażu, występują w wielu wersjach i kolorach. To jedne z najbardziej znanych i cenionych systemów biurowych. Nie zakłócają estetyki pomieszczeń, dyskretnie zamontowane pozostają ukryte i niewidoczne. Gotowe do użycia w każdej chwili, usprawnią każde spotkanie biznesowe czy konferencję. Zapewnij stały dostęp do źródeł energii w swoim biurze i ciesz się budowaniem relacji biznesowych, bez najmniejszych przeszkód. Energii na pewno nie braknie.