•  

O nas

Relokacja i przestawianie maszyn. Oferujemy szybki montaż i demontaż maszyn

Witamy Państwa na stronie internetowej firmy Maszmont!

Zajmujemy się kompleksowym transferem maszyn produkcyjnych, a więc montujemy je we wskazanym przez Klienta obszarze. Relokacja maszyn polega na zdemontowaniu na części urządzeń w jednym miejscu i przeniesieniu w inne, co wymaga specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy na temat budowy maszyn, ich funkcjonowania i układów, które w zależności od gabarytów maszyn są mniej lub bardziej skomplikowane.

Demontaż, montaż oraz transport maszyn nowych i używanych

Demontujemy i montujemy zarówno maszyny nowe, jak i używane, w zależności od potrzeb Zleceniodawcy. Posiadamy ogromne wieloletnie doświadczenie branżowe, dzięki czemu mamy możliwość zagwarantować Klientom rzetelne i sumienne wykonanie zlecenia. Ze względu na to, iż poprawny demontaż oraz ponowny montaż urządzeń ma konkretny wpływ na poprawne funkcjonowanie maszyn, w każdym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby wykonać zlecenia 100% poprawnie.

Na każdym etapie realizacji zamówienia służymy fachowym doradztwem, zarówno podczas demontażu i montażu maszyn, jaki i podczas zleconego transferu urządzeń.

Profesjonalne wykonanie zleceń, konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo

Na rynku polskim działamy od wielu lat, stale poszerzając naszą ofertę oraz nabywając nowe umiejętności. Obserwujemy rynek branżowy, wprowadzając nowoczesne rozwiązania i innowacje pozwalające nam proponować Państwu usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!